Başkandan

Kıymetli hemşehrilerim,

2011 yılında kurulan ve bugün 9. yılında olan Genç Araklı Derneğimiz geçmişine sayısız hizmeti sığdırmış; ilçesine, hemşehrilerine değer katmış bir sivil toplum kuruluşudur.

Derneğimiz, kurumsal birliktelik ve dayanışmamızı artırmak, Derneğimiz faaliyet alanına giren konularda çalışmalara katkı sunmak üzere, görev üstlendik.

Üstlendiğimiz bu görevi objektiflik çerçevesinde hemşerilerimizin menfaatini gözeterek gerçekleştirmenin gayreti içinde sürdürüyoruz. Web sayfamızın yenilenmesi ile gerek verdiğimiz hizmetlerin duyurusu, gerek birlik beraberliğimizin pekişmesi, gerekse ilçemizin tarihi, kültürü, tarihsel birikimi ile gelecek nesillere aktaracak bir platform oluşturmuş olduk.

Çalışmaları devam eden web sitemizin, çalışmaları ve güncellenmesi hiç bitmeyecek. Her geçen gün hemşehrilerimizi, geçmişimiz ile geleceğimiz arasında bir köprü olarak bu dijital ortam gelişmeye devam edecek. Girişimlerimiz ile oluşturulan canlı kameralar ile belirlenen bölgelerden canlı yayın ile ilçemizi izleyebileceksiniz.

Tüm bunların yanında Dernek olarak oluşturduğumuz yayınlarla, ilçemizin tarihini ve kültürünü gelecek nesillere taşıyoruz. Bu yayınları ücretsiz olarak sizlere sunup özümüzün küreselleşen dünyada asimile olmasının da önüne geçeceğiz.

Sürekli iletişim halinde olduğumuz bürokratik yönetim ile Araklılı hemşerilerimiz için çok sayıda proje ürettik ve bu projelerin takibini sürdürüyoruz.

Hemşehrilik yalnızca bir ilçenin sınırlarını paylaşmak değil, gönül birliği demek.

Tüm Araklılı hemşehrilerimi, gönülden selamlıyor, saygılarımı sunuyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın