Gündem

Başkan Çebi’den 15 Temmuz Mesajı

Türkiye, tarihinin en alçak, en yıkıcı ve en tehlikeli saldırılarından birisini 15 Temmuz 2016’da yaşadı.
15 Temmuz destanı ile hain darbecilerin ihanet planını ters yüz eden Aziz Milletimiz, hür ve bağımsız yaşama iradesini bir kez daha tüm dünyaya gösterdi.

15 Temmuz akşamı ülkeyi ele geçirmek isteyen FETÖ terör örgütüne, tanklara, uçaklara karşı canını siper ederek tarihin akışını değiştiren Aziz Milletimiz, tarihin sayfalarına altın harflerle kazınacak bir demokrasi destanı yazarak, bugünü hafızalara “Milli Direniş Destanı” olarak kazımayı başardı.

Geçmişte yaşadığımız darbelerin yıkıcı etkilerini hala üzerinden atamayan ve ay yıldızlı al bayrağımızın altında toplanan Aziz Milletimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın çağrısıyla meydanlara inerek, darbe yapmaya kalkan hainlere yurdun dört bir yanında göğsünü siper ederek, vatansever kamu görevlileri ve güvenlik güçlerimizle birlikte canı pahasına kanını dökerek engelledi.

Bu vesileyle, 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor; Gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum. Milli iradeye ve demokrasimize sahip çıkmak için meydanları dolduran Aziz milletimizi ve tüm vatandaşlarımızı sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir